Важлива інформація

  • 3 дня перед процедурой нельзя загорать на солнце или в солярии;
  • 2 недели до процедуры нельзя выдергивать и осветлять волосы в зоне эпиляции, их можно только брить или удалять при помощи специального крема;
  • 3 дня до процедуры нельзя протирать нужный участок кожи спиртосодержащими средствами;
  • 3 дня до процедуры желательно увлажнять кожу, но в день эпиляции не наносить никакие косметические средства;
  • перед процедурой волосы с обрабатываемой зоны нужно сбрить. Правильно, если волосков на поверхности кожи нет совсем, или они не более 1мм. Объясняется это тем, что лазерный луч диодного лазера действует непосредственно на волос под кожей, а не на отросший волосок.
  • 3 дні перед процедурою не можна засмагати на сонці або в солярії;
  • 2 тижні до процедури не можна висмикувати та освітлювати волосся в зоні епіляції, його можна лише голити або видаляти за допомогою спеціального крему;
  • 3 дні до процедури не можна протирати потрібну ділянку шкіри спиртовмісними засобами;
  • 3 дні до процедури бажано зволожувати шкіру, але в день епіляції не наносити жодних косметичних засобів;
  • перед процедурою волосся з оброблюваної зони потрібно поголити. Правильно, якщо волосків на поверхні шкіри немає зовсім, або вони не більше 1мм. Пояснюється це тим, що лазерний промінь діодного лазера діє безпосередньо на волосся під шкірою, а не на волосок, що відріс.

1. Вагітність та період лактації

2. Онкологічні захворювання

3. Неконтрольований діабет

4. Варикозне розширення вен у зоні обробки

5. Тяжкі форми гіпертонії

6. Підвищена температура тіла

7. Гострі інфекційні та запальні захворювання

8. Гострі чи хронічні шкірні захворювання

9. Ослаблення імунної системи внаслідок СНІДу, ВІЛ або застосування ліків, що пригнічують імунну систему

10. Прийом засобів, що підвищують фоточутливість: антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони

11. Розлади згортання крові, застосування антикоагулянтів

12. Процедура з омолодження шкіри обличчя лазером або глибокий хімічний пілінг, застосовані менше 3-х місяців тому (у разі епіляції на обличчі)

14. Свіжа засмага до 3 днів, опіки, садна

15. Сиве або дуже світле волосся, що не містить меланін

Під час вагітності не рекомендується проводити процедуру епіляції, але це пов’язано, перш за все, з болючими відчуттями, які може відчувати жінка, на сам плід випромінювання не впливає. Больові відчуття та стрес можуть впливати на лактацію. До того ж ефективність процедур після пологів буде вищою, коли нормалізується гормональний баланс організму. Тому від лазерної епіляції доцільно відмовитися на якийсь час.

Апарат Blue Laser DEP виконує процедури на будь-якій за кольором шкірі без ризику отримати опік, тому на засмаглій шкірі робити лазерну епіляцію можна, але засмага не повинна бути свіжою! Свіжою вважається засмага, отримана протягом тижня до епіляції, з почервонінням шкіри. Лазерна теплова енергія в цьому випадку посилить опіковий та запальний ефект. Пошкодуйте вашу шкіру! Дайте їй відпочити ще тиждень-два після інтенсивного загоряння. Також і у зворотній ситуації: якщо Ви плануєте інтенсивно засмагати, то пам’ятайте, що лазерну епіляцію потрібно робити щонайменше за тиждень до виходу на сонце. І пам’ятайте, що в сонячну погоду обов’язково наносите сонцезахисні засоби!

Брекети, зубні імплантати, стимулятори серцевої діяльності, внутрішньоматкові спіралі – ці та інші металеві вставки не є протипоказанням до лазерної епіляції! Лазерне випромінювання проникає лише на глибину дерми шкіри, щоб нагріти цибулину волосся, а потім безслідно розсіюється і не впливає на більш глибокі тканини, а також знімні та незнімні імпланти.

Чи видаляє лазер світле волосся? Відповідь неоднозначна. Лазер вибірково нагріває чорний пігмент – меланін. Тому, чим світліша шкіра і чим темніше і грубіше волосся – тим кращі результати. Найкращі кандидати – люди зі світлою шкірою і темним (темно-русявим) волоссям. Світліше волосся вимагає більше процедур. Руде волосся видаляється приблизно на 30%, але стає більш тонким. А ось дівчатам з дуже світлим або частково сивим волоссям ми можемо запропонувати комфортний метод цукрової депіляції у нас у студії.

Ні. Пушкове волосся – це тонке, практично не пігментоване волосся, що покриває шкіру дітей і дорослих, не піддається лазерному впливу. З’являються вони відразу ж після народження, їхнє зростання на нашому тілі не контролюється гормонами. Потрібно усвідомити та зрозуміти, що це абсолютно здоровий стан Вашої шкіри. Ми не рекомендуємо видаляти пушкове волосся жодним способом!

Можна, якщо у вас високий больовий поріг. Всім іншим лазерну епіляцію не рекомендується робити протягом 3-5 днів перед місячними, під час менструального періоду та 3-5 днів після нього. У цей час організм найгостріше реагує на біль. Якщо розібратися, то ціла половина місяця у Вашому розпорядженні, можна підібрати потрібну дату процедури без шкоди для Вас.

Якщо у вас є татуювання, будь-яка дія на лазерній техніці зіпсує її назавжди. Лазер видаляє пігмент, і дуже пошкоджує шкіру з тату. Під час процедури обов’язково потрібно обійти цю ділянку на Вашій шкірі.

Можна видаляти волосся на родимці, якщо родимка перед епіляцією була перевірена у фахівців. В іншому випадку великі та виступаючі утворення на шкірі не можна піддавати лазерному впливу. Якщо ви робите епіляцію на тілі, і в зоні впливу зустрічається велика родимка, майстер повинен її обійти, заклеїти або зафарбувати, щоб лазерний промінь не потрапив на родимку. Дрібні плоскі родимки коричневого кольору, якими часто усіяно тіло людини, можна не зафарбовувати. Дуже темні точки, що містять багато меланіну, бажано не піддавати лазерному впливу через можливі болючі відчуття.

Можна, тому лазерний промінь має точну довжину хвилі 808 нм і не відноситься до спектра УФ випромінювання. Але, на Ваше бажання, можна зробити пробні спалахи для перевірки реакції шкіри.